Masáže


Rekondiční masáž

Jedná se o klasickou regenerační, relaxační a rekondiční svalovou masáž. Před samotnou masáží probíhá vždy rozhovor s klientem, kde je hovořeno o důvodech návštěvy, aktuálním fyzickém stavu klienta a průběhu samotné masáže. Masáž je prováděna na masážním lůžku za použití kvalitního kokosového oleje. Pokud je přijímající klient bez alergických reakcí, je možné přidat vonné esence a připojit tím prvky aromaterapie. V případě zájmu či potřeby lze při masáži použít i lávové kameny a baňky. V tomto případě prosím o informaci předem, již při objednávce služby. Samozřejmostí je i využití sprchy.


Kontraindikace masáže:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, otevřené poranění, nádorová onemocnění, epilepsie, lupenka a jiné kožní onemocnění, těhotenství

 

Cena:

400,- Kč/ 30 minut
550,- Kč/ 60 minut
750,- Kč/ 90 minut


Tantrická masáž

Jedná se o relaxační energetickou masáž, pracující nejenom s jemnou životní energií těla (tzv. Kundalini, Čchi či chcete-li sexuální energií). Masáž je prováděna na zemi na pohodlné masážní podložce za použití kvalitního kokosového oleje. Pokud je přijímající klient bez alergických reakcí, je možné přidat vonné esence a připojit tím prvky aromaterapie. Samozřejmostí je i využití sprchy před a po rituálu masáže. Využívá se mnoho jemných masážních technik např. v podobě horkých žínek, kožešinkových rukaviček, peříček, atd. Před samotnou masáží probíhá vždy rozhovor s klientem, kde je hovořeno o důvodech návštěvy, aktuálním duševním i fyzickém stavu klienta, průběhu samotné masáže a hlavně o hranicích každého jednotlivého klienta, tak aby byl vytvořen bezpečný prostor pro uvolnění se a přijímání masáže. Masáž může kromě psychické a fyzické relaxace přinést i hlubší úlevu klientům, kteří jsou otevřeni hlubší práci na svých osobních životních tématech. Bližší informace k tantrické masáži naleznete pod odkazem „Co je tantra?“ a „Co je tantrická masáž?


Cena:

90 minut/ 2.000,- Kč
120 minut/ 2.600,- Kč (nejoblíbenější)
150 minut/ 3.100,- Kč
180 minut/ 3.700,- Kč


Výuka tantrické masáže pro jednotlivce

Nabízím výuku tantrické masáže pro ženy i muže. Bližší informace k tantrické masáži naleznete pod odkazem „Co je tantra?“ a „Co je tantrická masáž?


Cena:

90 minut/ 2.000,- Kč
120 minut/ 2.600,- Kč 
150 minut/ 3.100,- Kč
180 minut/ 3.700,- Kč


Indická masáž hlavy

Jedná se o masáž hlavy skládající se z technik ájurvédské masáže, pocházejících z Indie a je starší více než tisíc let. Při masáži jsou masírována ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Při masáži hlavy můžete být i oblečeni, proto je vhodná pro přijímající klienty, kteří mají problémy s intimitou u klasické masáže. Indická masáž hlavy působí na dvou úrovních. Na fyzické úrovni tím, že pracuje s kožní a svalovou tkání a na psychologické úrovni, tím že pracuje s energetickými kanály. Indická masáž hlavy je bezpečné a efektivní ošetření, které odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, únavu očí, nespavost, problémy se soustředěním či řídnutí vlasů. Masáž je prováděna v leže na zádech na masážním lehátku či masážní podložce. Na vlasovou část hlavy se nepoužívá žádný olej. Na obličejovou část hlavy je použit kvalitní kokosový olej a pokud je přijímající klient bez alergických reakcí, je možné přidat vonné esence a připojit tím prvky aromaterapie.

 

Kontraindikace masáže:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, otevřené poranění, nádorová onemocnění, epilepsie, lupenka a jiné kožní onemocnění, těhotenství


Cena:

400,- Kč/ 30 minut


Masáž drahými kameny

Jedná se o masáž těla (převážně zad, čakry) s prvky klasické regenerační a relaxační masáže za použití lávových kamenů a hlavně drahých kamenů a jejich rozličných energií, působících na různé části těla i našich energetických těl. Před samotnou masáží probíhá vždy rozhovor s klientem, kde je hovořeno o důvodech návštěvy, aktuálním duševním i fyzickém stavu klienta a průběhu samotné masáže. Masáž je prováděna na masážním lůžku za použití kvalitního kokosového oleje. Pokud je přijímající klient bez alergických reakcí, je možné přidat vonné esence a připojit tím prvky aromaterapie. Pomocí drahých masážních kamenů můžeme kroužit, hladit či vibrovat, cíleně i intuitivně. Správnými tahy se propracujeme jemně i k hlubším svalovým vrstvám, účinně stimulujeme reflexní body a dráhy meridiánů, pomáháme odstraňovat bloky a uvolňovat spasmy ve svalech. A především v průběhu masáže využíváme působící léčivé a harmonizující energie používaných drahých kamenů.

Na závěr můžeme poskládat na tělo více kamínků podle potřeby. Taková harmonizace čaker se může podle zájmu klienta dělat i po masáži horkými lávovými kameny. Samozřejmostí je i použití sprchy. Bližší informace k této masáži naleznete pod odkazem „Co je masáž drahými kameny?

 

Kontraindikace masáže:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, otevřené poranění, nádorová onemocnění, epilepsie, lupenka a jiné kožní onemocnění, těhotenství

 

Cena:

600,- Kč/ 60 minut
800,- Kč/ 90 minut


Masáž pro těhotné

Jedná se o podstatně jemnější, nastávajícím maminkám uzpůsobenou regenerační, relaxační, rekondiční svalovou masáž. Před samotnou masáží probíhá vždy rozhovor s klientkou, kde je hovořeno o důvodech návštěvy, aktuálním duševním i fyzickém stavu klientky a průběhu samotné masáže. Masáž je prováděna na zemi v poloze na boku na měkké masážní podložce, zabezpečující mamince naprosté pohodlí za použití polštářů a za použití kvalitního kokosového oleje. Pokud je přijímající klientka bez alergických reakcí, je možné přidat vonné esence a připojit tím prvky aromaterapie. Samozřejmostí je i využití sprchy.
Cítíte-li větší napětí v zádech tím, jak se vám stále víc zvětšuje bříško a celkově roste miminko, unavuje-li vás tíha miminka a bolí vás v zádech, blokují se žebra nebo cítíte jak tíha miminka tlačí na orgány uvnitř bříška, je tato masáž pro vás to pravé, pro celkové zklidnění, úlevu, zrelaxování a uvolnění.

Masáž působí blahodárně na prokrvení svalů a odvádění přebytečné vody z těla, která se u těhotných ukládá mnohem více, než v běžném životě.
Relaxační masáž pro těhotné působí velmi dobře i na miminko už jen tím, že prožijete jako nastávající maminka při masáži velmi příjemné pocity, které spolu s vámi pocítí i vaše miminko, na které se budete mít příležitost intenzivně navnímat.

Masáž je vhodná pro nastávající maminky od ukončeného prvního trimestru, což je od konce třetího měsíce fyziologicky probíhajícího těhotenství. Tuto relaxační masáž lze provádět velmi často. V době okolo termínu porodu je možné masírovat každodenně, aby došlo k co možná nejlepšímu uvolnění zad, pánve a pánevního dna.

 

Kontraindikace masáže:

infekční onemocnění, velmi vysoký nebo nízký krevní tlak, onemocnění cév, místní infekce nebo zánět, otevřené poranění, nádorová onemocnění, epilepsie, lupenka a jiné kožní onemocnění, komplikace těhotenství. Pro tuto proceduru je třeba předložit aktuální zprávu od lékaře o bezproblémově probíhajícím těhotenství a s potvrzením lékaře o vhodnosti masáže.


Cena:

400,- Kč/ 30 minut
600,- Kč/ 60 minut